Create exams in Polish

ClassMarker jest najlepszym Quiz Makerem do tworzenia i dystrybucji własnych egzaminów i testów online w dowolnym języku.

Niezależnie od tego czy testujesz 5 czy 5000 użytkowników, ClassMarker pozwoli Ci zaoszczędzić długie, bolesne godziny, które musiałbyś spędzić na tworzeniu, dystrybucji i ocenianiu testów. Już nigdy nie będziesz musiał wprowadzać treści pytań lub testów, a wyniki zostaną obliczone szybko i dokładnie.

Ceniony przez przedstawicieli najważniejszych światowych marek, ClassMarker jest wykorzystywany przez firmy i instytucje edukacyjne, dzięki profesjonalnym i bezpiecznym usługom.

Krok 1: Twórz nieograniczoną liczbę pytań i testów z ClassMarker internetowym Quiz Makerem

  • Pytania i testy mogą być wzbogacone o linki internetowe, dokumenty, obrazy i filmy. Każde pytanie jest zapisywane w Banku pytań i może być ponownie użyte tyle razy, ile tylko chcesz.
  • Podczas tworzenia testów online możesz użyć Pytań statycznych, aby utworzyć ten sam zestaw pytań, które będą pojawiać się za każdym razem, kiedy ktoś przystąpi do quizu LUB użyć ustawień Pytań losowych, aby utworzyć zestaw składający się z pytań wybranych losowo z twojego Banku pytań.

Krok 2: Przypisz (dystrybuj) oceny online, w celu ulepszenia e-learningu

  • Utwórz nazwy użytkowników oraz hasła, które umożliwią osobom podchodzącym do testów zalogowanie się do konta ClassMarker Quiz Maker, gdzie będą mogli wyświetlić i przystąpić do rozwiązywania testów, które im udostępnisz, LUB, utwórz prywatne lub publiczne linki do testów online, które możesz wysyłać osobom podchodzącym do testów, albo które możesz dodać do swojej strony.
  • Dostosuj ustawienia testów do swoich wymagań. Ustawienia testów online obejmują: dostępność czasu/daty, limit czasowy, liczbę dozwolonych prób, pozwolenie na pokazywanie Uwag w trakcie i/lub po zakończeniu testu, określenie czy pytania będą wyświetlane w kolejności losowej, określenie minimalnego wyniku potrzebnego do zaliczenia testu, oraz wiele wiele innych.

Krok 3: Analiza wyników z ClassMarker Quiz Maker

  • Wyniki quizu online są obliczane szybko, dokładnie i bezpiecznie.
  • Wyniki mogą być przeglądane według grupy, testu, kategorii lub użytkownika. Eksportuj wyniki quizu.
  • Regularne testowanie online umożliwia analizowanie wzorców uczenia się i dostarcza cennych informacji na temat postępów egzaminowanych.

Twórz testy online w dowolnym języku obcym i wybierz język, który chciałbyś użyć dla przycisków i instrukcji w danym teście. (Administracja interfejsu i wsparcia ClassMarker są obecnie dostępne jedynie w języku angielskim)

ClassMarker jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych, w tym Windows, Macintosh, Linux, Chrome OS / Chromebook, działa również na urządzeniach Smart, takich jak iPhone, iPod touch, iPad oraz podobnych tabletach, a także na Android.

A ponieważ ClassMarker jest online, ani ty, ani twoi użytkownicy nie muszą instalować żadnego oprogramowania, zatem testy mogą być przeprowadzane natychmiast, 24/7.

Ciesz się przyszłością testów online z ClassMarker.

Back to Languages

Register free

and create your first custom exams today - no credit card required.

Forgot password? / Register free