Create exams in Turkish

Classmarker, herhangi bir dilde kişiselleştirilmiş sınavlar ve testler oluşturmak ve dağıtmak için en iyi kısa sınav oluşturucudur.

İster 5, isterseniz 5000 kullanıcıya test yapıyor olun, Classmarker size, testleri oluşturma, dağıtma ve derecelendirme için harcanan o uzun, sancılı saatleri harcamaktan tasarruf ettirecek. Artık soruları veya testleri asla baştan girmeye ihtiyaç duymaytacaksınız ve sonuçlar anında ve doğru şekilde hesaplanır.

Dünyanın en saygın dünya markaları tarafından güvenilen , Classmarker, profesyonel ve güvenli hizmetlerimiz için işletmeler ve eğitim kurumları tarafından kullanılır.

Adım 1: Classmarker çevrimiçi kısa sınav yapıcı ile sınırsız sorular ve testler oluşturun

  • Sorular ve testler çevrimiçi bağlantılar, belgeler, görüntüler ve videolar ile zenginleştirilebilir. Her soru, soru bankanıza kaydedilir ve istediğiniz kadar birçok kez yeniden kullanılabilir.
  • Çevrimiçi testler oluşturulduğunda, internet-tabanlı kısa sınav alındığında her seferinde bazı dizi soruların görünmesi için, VEYA Soru bankamızdan Rastgele soru seçme ayarlarını kullanmak için Statik sorular kullanabilirsiniz.

Adım 2: E-öğrenmeyi geliştirmek için çevrimiçi değerlendirmeler atayın (dağıtın)

  • Test yapıcıların birer ClassMarker sınav apıcı hesabına giriş yapması için kullanıcı isimleri ve şifreler oluşturun. Burada onlara açtığınız internet-tabanlı testleri görüntüleyebilir veya yapabilirsiniz. YA DA test apıcılara gönderebileceğiniz veya internet sitenize ekleyebileceğiniz çevrimiçi testler için açık veya gizli linkler oluşturun.
  • Test ayarlarını özelleştirin özel gereksinimlerinize uygun hale getirin. Bazı çevrimiçi test ayarları arasında: zaman/tarih mevcutluğu, zaman sınırı, izin verilen deneme sayısı, test sırasında ve/veya tamamlandığında gösterilecek geri-bildirim, soruların rastgele sırada gösterilip gösterilmeyeceği, bir geçiş noktası tanımlama, ve daha birçok ayar mevcuttur.

Aşama 3: Classmarker basit kısa sınav yapıcı ile analiz sonuçları

  • Çevrimiçi sınav sonuçları doğru ve güvenli bir şekilde, anında hesaplanır.
  • Sonuçlar grup, test, kategori veya kullanıcı bazlı görüntülenebilir. Kısa sınav sonuçları dışa-verilebilir.
  • Düzenli çevrimiçi test yapma, öğrenme düzenlerinin analizini mümkün kılar ve test yapanların süreçleri üzerine paha biçilemez geri-bildirimler sunar.

Herhangi bir yabancı dilde online testler oluşturma ve test arayüzü butonları ve talimatları için görüntülemek istediğiniz dili seçin. (Classmarker yönetim arayüzü ve destek halen yalnızca İngilizce olarak verilmektedir.)

Classmarker; Windows, Macintosh, Linux, Chrome OS / Chromebook gibi bir çok başlıca işletim sistemiyle uyumludur ve aynı zamanda iPhone, iPod touch, iPad ve benzeri tabletler ve Android gibi akıllı cihazlar üzerinde çalışır.

Classmarker çevrimiçi olduğundan ve sizin ya da kullanıcılarınızın herhangi bir yazılım yüklemesine ihtiyaç yoktur, bu yüzden testler 7/24 ve anında alınabilir.

Classmarker ile çevrimiçi testin geleceğinin keyfini sürün.

Back to Languages

Register free

and create your first custom exams today - no credit card required.

Forgot password? / Register free